Sercan Çetin

Her Gün Bir Adım, Hiç Durmadan, Hep İleri…

Doğru Uyumlu Düşünceleriniz

Doğru Uyumlu Düşünceleriniz

Şu an yaşıyorsanız, hepsi geçmiş düşüncelerinin birer yansıması. Yaşadıklarınız hayallerinizi süsleyen güzellikte ise de böyle, berbat ve çekilmez ise de… Dolayısı ile en çok ne üzerinde düşündüğünüzü bulmanız çok kolay, yaşantınıza bakın. Ama bu bilgiye ulaşmış olmak size her şeyi değiştirme gücünü de veriyor aynı zamanda.

Gözleriniz kapalıyken gördüklerinizi, ellerinizle tutabilirsiniz.

İsteklerinizi ve arzularınızı zihninizde şekillendirin. Bunu detaylı ve düzenli olarak yapın, ta ki baskın düşünceniz o olana kadar. Böylece düşündükleriniz mutlaka gerçekliğiniz haline gelecektir.

Düşünceler maddeye dönüşür.

Bu bilgi sayesinde düşünceleriniz hayatınıza dahil olan somut nesnelere dönüşür. Bu bilgiyi tekrar etmeniz inancınızı güçlendirmek ve bu yasanın çalışması için öncelikli gerekçedir. Tekrarladığınız bilgi bilinç ve egonuzun çatlaklarından ilerler ve artık çalışır hale gelir. Ve düşünceleriniz somutlaşır.

Doğru Uyumlu Düşünceleriniz

Düşüncelerin frekansları olduğunu unutmayın. Bu sebeple bir düşünceyi ne kadar çok tekrarlarsanız, bir isteği ne kadar çok defalarca ve defalarca düşünürseniz onun frekansı ile uyumlu hale gelirsiniz. Bu gerçekleştiğinde ise onun gerçekliğe dönüşmesi kaçınılmazdır. Bu düşüncenin dilediğiniz ya da dilemediğiniz, iyi ya da kötü olması fark etmez.

Düşünceler tüm evrene sinyaller gönderir ve bu sinyaller uyumlu ve benzer maddeleştirmeyi sizin hayatınıza doğru çeker.

Düşünceleriniz mıknatıstır ve benzerini size doğru çeker. Evrene yayılırlar ve aynı frekanstaki benzerlerini size doğru çekerler. Her şey kaynağına geri döner ve düşünceleriniz için kaynak sizsiniz. Bunu teknolojik aletlerinizdeki gibi düşünebilirsiniz. Televizyon kanallarınız ve cep telefonu sağlayıcılarınızın kendilerine özel frekansları vardır ve ancak o frekans ile uyumlu ayarı yaptığınızda ses ve görüntüye dönüşürler.

Düşünceleriniz söz konusu olduğunda sağlayıcı ve yayın yapan merkez sizsiniz. Ve emin olun evrendeki en güçlü sinyal yayıcı mekanizmasınız. Sizden yükselen frekans evrenin tümüne yayılır ve benzerleri ile birlikte geri dönerken tüm hayatınızı şekillendirir. Ama fark şudur ki teknolojik cihazlarınızda elde ettiğiniz gibi ses ve görüntü değil, gerçek bir hayattır bu kez şekillenen. Dolayısı ile çok daha ciddi bir sonuçtan bahsediyoruz. Hayatınızda eskisinden farklı olmasını istediğiniz ne varsa önce onun ile ilgili düşünce ve duygu yapınızı değiştirmelisiniz.

Düşünce gücünüzün titreşimleri varoluşunuza dair en güçlü titreşimlerdir. Kanalı değiştirin. Bu sizin elinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir