Sercan Çetin

Her Gün Bir Adım, Hiç Durmadan, Hep İleri…

03:40

03:40… Olağanüstü, Doğaüstü Bir Şey Oluyor…

İnsanların acı çektiği birçok sorun, basitçe birçok güçle nasıl eşzamanlı olacağına dair farkındalığı kaybettiğimiz içindir. yaşamla ritminiz olursa, saat 03: 00’den sonra bir yerlerde de uyanacaksınız. O zaman, oturduğunuzda ve başlatılan herhangi bir işlemi yaparsanız, maksimum meyve verir.

Gezegenin dönme şekli ve neler olduğu, 3:20 ile 3:40 arasında bir yerlerde çok temel bir şey değişir. Buna “Brahma Muhurtam” denir.

Bu sadece otuz üç derece enlem ile ilgilidir, Sisteminiz, insan sisteminiz belirli bir şekilde işlev görür; bu bir olasılık. Dolayısıyla bu olasılığı kullanma konusunda bir farkındalık olmuştur. Yaşamınız, evren olarak adlandırdığımız birçok şeyin, varoluş olarak adlandırdığımız birçok şeyin ürünüdür. Yani biz kozmos olarak adlandırdığımız belli bir olağanüstü olayın sonucuyuz.

03:40

Biz bireysel bir varlık değiliz. Senkronize olduğunuzda, bazı şeyler olacak. Bilirsiniz, ABD ashramı Tennessee’de olduğumuz bir ağustosböceği var. On yedi yılda bir uyanırlar. Onlarla baş edebilir misiniz? On yedi yıl olduğunu biliyorlar ve uyanıyorlar. Ve ürerler ve uykuya geri dönerler. On yedi yılda bir zaman ayırıyorlar. Hiçbir yerde alarm zili yok. Peki, bu nasıl bi’ şey?

Doğayla senkronize olduklarını söylüyorum. Doğa ile senkronizasyonu kaybettik ve bunun doğamız olduğunu düşünüyoruz. Hayır. İnsanların acı çektiği birçok rahatsızlık, birçok sorun, bizi kim olduğumuzu gösteren birçok güçle nasıl eş zamanlı olacağımız konusundaki farkındalığı kaybettiğimiz içindir.

İşte yoga, bu senkronizasyonu getirmektir, böylece yaşamla ritminiz var. Yaşamla ritminiz olursa, saat 03: 00’den sonra bir yerlerde uyanacaksınız. Bilinciniz varsa, aniden içinizde belli bir canlılık kıvılcımı meydana gelir. Derin uykunuzda iseniz bile uyanacaksınız. Bu başınıza gelmeli.

03:40

Bu, onunla senkronize olduğunuz anlamına gelir. Hayatla senkronize oluyorsun. Peki ne yapmalıyım? Meditasyon yapmalı mıyım, kriya yapmalı mıyım? Ne olduğu önemli değil.

Sizin için inisiye olduğunuz bir işlemi yapmalısınız; çünkü inisiyasyon sadece size bir pratik öğretilmediği anlamına gelmez, sisteminize dahil edilir; sisteminize nakşedildi. Her neyse, içinizde canlı bir tohum varsa, brahma muhurtam’da uyanırsanız ve bu uygulama ne olursa olsun oturursanız, gezegenin sisteminizle ilgili davranışı şekli nedeniyle maksimum meyve taşır.

Belli bir şekilde farkında olursanız, içinizde belirli bir farkındalık düzeyi elde edilir, zamanın ne zaman olduğunu basitçe bilirsiniz. Doğru zamanda yatarsanız, saatinize bakmak zorunda kalmazsınız.

İnisiye

Her zaman üç kırk olduğunu bilirsiniz çünkü vücut farklı bir şekilde davranır. O zaman oturup bir kitaptan aldığınız şeyi değil, içinizden gelen işlemi yaparsanız, maksimum meyve verir. Tohum o zaman diğerlerinden daha hızlı filizlenmesi veya sıçraması için gerekli desteği alacaktır.

Bu sadece inisiye olanlar içindir. Eğer inisiye değilseniz bir kitap yogi’sisiniz, o zaman üç kırk, altı kırk, yedi kırk, çok fazla bir fark yok.

Sandhya Kalas bu insanlar için daha önemlidir. Sandhya, güneş doğmadan yirmi dakika önce, güneş doğduktan yirmi dakika sonra veya gün batımından yirmi dakika önce ve gün batımından yirmi dakika sonra anlamına gelir. Aynı şey öğlen ve gece yarısı için de geçerli, ancak farklı bir nitelik taşıyorlar. Yani bu iki alacakaranlık, deneyimsizler için daha iyidir. Üç kırk, güçlü bir şekilde inisiye olanlar için iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir